دیوید آلدریج: داستان باشگاه لیورپول

0

دیوید آلدریج به سادگی دو دهه و نیم با لیورپول کار کرد، اما این فرد را می توان در کنار هم از بهترین شرکت کنندگان در هر زمان ارزیابی کرد، و همچنین اهداف او در هر بازی نسبت به عناوین بازی، حیوان خانگی شما را مطمئناً یکی از بهترین های آنها ساخت. گلزنان

دیوید آلدریج که در سال 1958 ایجاد شد، کار ورزشی خود را همراه با بخش کوچک لیگ کوچک در جنوب لیورپول درست قبل از امضای شما در قرارداد تخصصی اولیه خود به همراه بخش ولزی نیوپورت استیت در سال 1979 آغاز کرد. این فرد از 198 عنوان بازی لذت برد. در مورد اعتبار نیوپورت که 87 هدف را به ثمر رساند، و همچنین به کارکنان خاص کمک کرد تا تبلیغات را از تقسیم بعدی شما کسب کنند، پات خاص ولز را سودآور کرد و همچنین به آنها در فینال های 1/4 خاص با دیگ برندگان اتحادیه اروپا در این زمان از سال کمک کرد.

در سال 1984، آلدریج در مورد آکسفورد ایالات متحده آمریکا توافق کرد، که در آن هدف فراوان وی، امتیازدهی اعتباری، نود روز هدف گذاری اعتباری در 141 اجرا برای باشگاه گلف شما است، اگرچه حمایت از آنها تبلیغاتی را برای تقسیم اولیه کسب می کند.

همراه با اعتبار هدف لیورپول برای به ثمر رساندن مرد خوب یان دش که شروع به رشد یوونتوس کرد، مدیر کنی دالگلیش نیاز به یک جایگزین خوب داشت و همچنین این فرد در ژانویه 1987 با آلدریج در مورد 750 000 پوند موافقت کرد.

هر لیورپولی که طرفدار جوانی باشد، آلدریج مدت کوتاهی برای روش لیورپول در رابطه با لذت طراحی کرد و همچنین کار خود در آنفیلد را شروع کرد، زیرا این فرد طراحی شده بود تا صرفاً با امتیاز دهی اعتباری به هدف سودآور خاص در مخالفت با ساوتهمپتون در کل اولیه خود ادامه دهد. بازی ویدیویی دیوید آلدریج با همکاری با همه داش‌هایی که به زودی باقی مانده بودند، انگشتان پای خود را شناسایی لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد کرد، با این حال در این زمان از سال بود که او مطمئناً واقعاً می‌درخشید.

در ابتدا با فصل 1987-1988، آلدریج هشت هدف را در هشت هدف اولیه به ثمر رسانده است، از زمانی که لیورپول موفق به کسب سوژه خاص شده است، این فرد 26 هدف کوچک لیگ و همچنین به ثمر رسانده است. کارکنان 28 عنوان بازی متوالی را بدون پاک کردن حفظ کردند.

هر فانتزی احتمالی دو بار قهرمانی در سال، هر زمانی که لیورپول در جایگاه نادرست قرار می‌گیرد، برای شکست دادن ویمبلدون در فینال جام حذفی از بین می‌رود، آلدریج علاوه بر این، اتهامات مربوط به لیورپول را نادیده می‌گیرد، این فرد شروع به اولین نفری کرد که قادر به نادیده گرفتن هرگونه اتهامی بود. در نهایی ومبلی تقریباً از زمانی که لیورپول ویمبلدون را 2-1 در سازمان خیریه دفاع با ومبلی فتح کرد، تقریباً همه غول‌ها به خواب رفتند تا بتوانند در سپتامبر متعاقب بخوابند، به همراه اعتبار آلدریج که به همان اندازه در مورد لیورپول اهداف را به ثمر رساند.

در فصل 1988-1989، شگفتی بزرگی در مورد ایان داش مشاهده شد، که خرید با یوونتوس آشتی نکرد، و همچنین به وضوح شایعات قابل توجهی در مورد اینکه آیا آلدریج با این وجود یک بازیکن دیگر را در باشگاه گلف خریداری کرده است یا خیر، وجود داشت. شایعات، او قبلاً در مقایسه با دش که گهگاه برای به دست آوردن نوع قدیمی خود می جنگید و 31 هدف را در طول سال به ثمر رسانده بود، که شامل یک هدف درست پس از چند لحظه در تقابل با اورتون در داخل تیم می شود، بهتر شده بود. FA Pot نهایی است، زیرا لیورپول این ورزش را 3-2 به دست آورد.

در سال 2010 علاوه بر این، نارضایتی درونی به پایان رسید، با این وجود، از آنجایی که لیورپول به سختی موضوع لیگ کوچک خاص را نادرست کرد تا بتواند به جمع آوری برسد، و همچنین پتانسیل دو بار دیگر، همراه با تقریباً پیروزی گذشته با بازی ویدیویی از زمانی که کالکشن 2-0 به دست آورد. با آنفیلد بتوان موضوع خاصی را به دست آورد.

در سپتامبر 1989 سوسیداد واقعی هر 1 پوند تولید کرد. 1000 شرط در مورد آلدریج و همچنین این فرد پس از ایجاد 104 نمایش و همچنین به ثمر رساندن اعتبار 63 هدف برای باشگاه گلف شما همچنان لیورپول را ترک کرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *